0216 378 18 34 - 0 532 310 33 86 info@deliklisacistanbul.com

Genişletilmiş Delikli Sac

Genişletilmiş Delikli Sac

Firmamız İstanbul, Türkiye geneli ve Dünyanın bütün bölgelerine ürün ve hizmet verebilmektedir. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün birinci prensibimizdir. Uzman ve kalifiye elamanlar eşliğinde sizlere hizmet vermekteyiz. Talep ettiğiniz bütün ürün ve modeller birinci sınıf işçilik ile üretilmekte ve kalite kontrollerinden geçirilmektedir.

Genişletilmiş Delikli Sac üretimini İstanbul Pendik’te bulunan kendi yerimizde yapmaktayız. İsteyen müşterilerimiz bizzat gelerek ürünlerinin yapılma anını ve nasıl üretildiğini kontrol edebilmekte ve ürünlerini teslim almaktadır.

Şirketimiz bünyesinde bulunan kalıp hanemizde üretilen kusursuz kalıplarımızla ve teknolojiye ayak uyduran sistemlerimizle geniş ürün yelpazemize her geçen gün yeni ürünler ve yeni çeşitler katmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin taleplerine ve isteklerine göre üretilen kalıplarımızda, delik sıklıkları ve delik merkezlerindeki hassasiyet ön plandadır.

Kullandığımız kaliteli malzemelerle uzun ömürlü kullanımlar sağlayan kurumumuz tecrübelerine ve bilgisine dayanarak müşterilerine verdiği tavsiyelerle, kaliteli, aynı zamanda en az maliyetlerle talepleri karşılamayı kendine vazife edinmiştir.

delikli sac istanbuldelikli sackare delikli sacyuvarlar delikli sacslot delikli sac vb çeşitleri firmamızdan talep edebilirsiniz. Türkiye geneli ve Yurt dışına ürünlerimizi gönderebilmekteyiz.

Perfore 34 olarak yüksek stoklu depomuz ve gelişmiş üretim kapasitemiz ile hizmetinizdeyiz. %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutup tüm perfore ürünlerimizde garanti veriyoruz. Uzman kadromuz ve deneyimiz ile her türlü perfore ve delikli saç ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Perfore 34’den vereceğiniz tüm siparişler en kısa sürede adresinize teslim edilmektedir.